Kubica bez hamulców


Robert Kubica, z pilotem Michałem Kuśnierzem, zajmują 39. miejsce po pierwszym etapie Rallye du Var.

Samochód z rynku amerykańskiego może być dla Europejczyka źródłem wielu zaskoczeń. Nie wszystkie są przyjemne. Wrocławscy zmotoryzowani wzięli wczoraj udział w testowaniu nowego oprogramowania kierującego sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Kościuszki. Ciekawe, z jakich materiałów korzysta policja przy szkoleniu swoich funkcjonariuszy?Wygląda na to, że za plan podniesienia z dna wraku amerykańskiej motoryzacji w coraz większym stopniu odpowiadają Europejczycy. Do dwóch lat więzienia grozi 31-letniemu kierowcy, który prowadził tira z naczepą, mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Wraz z nadejściem lata i upałów coraz częściej korzystamy z klimatyzacji samochodowej. Wbrew powszechnie panującej opinii układ ten nie jest bezobsługowy i należy o niego dbać.

Amerykański koncern General Motors (GM) zapowiedział w czwartek, że należąca do niego firma Opel dokona znacznej redukcji zatrudnienia, likwidując 8,3 tys. miejsc pracy w całej Europie, w tym 4 tys. w Niemczech, i zamknie swe zakłady w belgijskiej Antwerpii.

Ibiza obecnej generacji gości na rynku od 2008 roku i, pomimo kreowania Seata jako marki o południowym temperamencie, stylistycznie nie wzbudza emocji. Do sejmowej komisji trafi projekt nowelizacji Kodeksu karnego, przewidujący możliwość zakazania na zawsze prowadzenia pojazdów przez kierowców, którzy pod wpływem alkoholu lub narkotyków spowodowali wypadek.

Na salonie w... New Delhi Honda pokazała prototyp nowego małego samochodu. W dniach 17-27 września tego roku we Frankfurcie nad Menem odbędzie się 63. International Automobil Ausstellung (IAA). Kierowcy z Samoa przygotowują się do zmiany kierunku w ruchu drogowym z prawostronnego na lewostronny.Fani brytyjskiego Top Gear pamiętają zapewne odcinek, w którym Jeremy Clarkson w typowy dla siebie sposób wytykał największe wady samochodów hybrydowych.

VII Monet I po co tak się szarpać? Sprawy od dawna układały się w jednoznaczną, niezobowiązującą historię. I takie było przecież twoje założenie. Więc dlaczego chcesz temu nadać teraz inny, bardziej głęboki sens? W tym układzie to już niemożliwe, trzeba rozejrzeć za nowym rozwiązaniem. horoskop.wp.pl

Brazylijski kierowca Formuły 1 Nelson Piquet Jr., syn trzykrotnego mistrza świata, po raz kolejny skrytykował szefa zespołu Renault Flavio Briatore, który z powodu słabych wyników uzyskiwanych przez zawodnika, doprowadził do zwolnienia go z zespołu w trakcie tegorocznego sezonu.

Gliwice odetchnęły z ulgą


Związkowcy z gliwickiej fabryki Opla z "umiarkowanym optymizmem" przyjęli decyzję General Motors o rezygnacji ze sprzedaży europejskiego Opla kanadyjsko-rosyjskiemu konsorcjum.

Volkswagen polo cross


Okazuje się, że GTI to nie jedyne nowe polo, jakie zobaczyć będzie można na salonie samochodowym w Genewie.

Ważą się losy setek Polaków


Dziś ma zostać podpisana umowa o sprzedaży 55 procent akcji Opla i jego siostrzanej brytyjskiej spółki Vauxhall.

Fiat kupuje od GM


Fiat Powertrain Technologies może kupić 50 proc. udziałów spółki Fiat-GM Powertrain Polska od General Motors LLC - taką decyzję podjął Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Mniej wypadków i pijanych


Podczas czerwcowego długiego weekendu na polskich drogach w 527 wypadkach zginęły 43 osoby, a 671 zostało rannych. Od środy policja zatrzymała 2521 nietrzeźwych kierowców.

śledczy, detektywowi Stolica Polski, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, osobisty wywiadowca mazowieckie, własny śledczy Gród nad Wisłą, osobisty śledczy, detektywowi Gród nad Wisłą, sekretariat detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty wywiadowca Syreni gród, własny śledczy Pruszków, śledczy Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa,

prywatny detektyw Warszawa

nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy oddanie wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności także dyskrecji wywiadowca Pruszków, wywiadowca Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, sekretariat prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, od momentu wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy i usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji