BMW C1-E concept


W latach 2000-2003 BMW oferowało do sprzedaży skuter o nazwie C1.

Na opolskim odcinku autostrady A4 ruszyły dwie stacje paliw. Podobno żyjemy w kraju ogarniętym kryzysem ekonomicznym. Motocykliści chcą w czwartek zablokować ruch na bramkach płatnej autostrady A4 Kraków-Katowice - dowiedział się reporter RMF FM Maciej Grzyb.Narciarstwo alpejskie, a nie wyścigi samochodowe - taki był pierwszy wybór Francuza Romaina Grosjeana, który we wtorek został drugim kierowcą zespołu Renault Formuły 1. Policja z Siemiatycz (Podlaskie) zatrzymała 41-letniego mieszkańca Nurca Stacji podejrzewanego o spowodowanie przed tygodniem wypadku, w którym zginął 16-letni pasażer busa, a pięciu kolejnych trafiło do szpitala Chińczyk Ho-Pin Tung weźmie udział w testach teamu Renault, które na początku grudnia odbędą się na hiszpańskim torze Jerez.

Z powodu unijnych przepisów ekologicznych może zostać zmieniony przebieg budowy drogi ekspresowej z Mysłowic do Bielska-Białej.

Polska jest najniebezpieczniejszym w UE krajem dla rowerzystów. Rządowe autostrady płatne od lipca 2011. Do budżetu wpłynie ponad 1 mld zł rocznie - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Hindusi coraz szybciej urastają do miana jednej z największych motoryzacyjnych potęg. Stali bywalcy naszego profilu na Facebooku wiedzą, że zaczęliśmy niedawno rozdawać prezenty. Do jednego z czytelników trafił ostatnio oryginalny plecak Renault F1. Na temat porsche GT3 RS krąży wiele opinii. Jedni twierdzą, że to idealny samochód do drogowych szaleństw, inni - że pojazd stworzony wyłącznie z myślą na tor.Od pięciu miesięcy nowa przeprawa w stolicy powstaje bez opieki inżyniera kontraktu, której wymaga Unia Europejska. Czy odbije się to na jakości prac? - pyta "Życie Warszawy". W tym roku szwedzki Koenigsegg obchodzi 15. rocznicę powstania. By ją uczcić, na salonie genewskim przedstawiono zupełnie nowy model o nazwie agera. Koncesjonariusz płatnej autostrady Kraków-Katowice chce zapobiec zmianie tajnego aneksu do umowy koncesyjnej. W nowym aneksie przeszkadzają mu zapisy, które mają chronić interesy Skarbu Państwa, a przede wszystkim kierowców.

Mandat za grzanie silnika


Poniżej odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników. Zaczynamy od pytania, czy można dostać mandat za grzanie silnika. Otóż można!

Tir wjechał w dystrybutor LPG


W Lubsku (Lubuskie) na stacji paliw doszło do rozszczelnienia instalacji z płynnym gazem. Tir uszkodził dystrybutor. W związku z wyciekiem gazu, ewakuowano kilka rodzin z pobliskich budynków i zamknięto ruch na jednej z głównej ulic tego miasta.

Po co jest ESP?


Kierowcy, którzy na co dzień ścigają się czy to na torze, czy na rajdowych trasach zgodnie twierdzą, że nie ma takiego samochodu, którym nie dałoby się "wydachować".

Parking raz jest, raz nie ma


Kierowcy z Torunia mieli lepiej, od dziś mają gorzej. Na toruńskiej starówce ubyło miejsc do parkowania.

Takie fotoradary nielegalne!


Dla wielu samorządów fotoradary stały się maszynką do zarabiania pieniędzy, a pomagają im w tym prywatne firmy, przy okazji łamiąc prawo - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

śledczy, detektywowi Stolica Polski, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, osobisty wywiadowca mazowieckie, własny śledczy Gród nad Wisłą, osobisty śledczy, detektywowi Gród nad Wisłą, sekretariat detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty wywiadowca Syreni gród, własny śledczy Pruszków, śledczy Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa,

prywatny detektyw Warszawa

nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy oddanie wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności także dyskrecji wywiadowca Pruszków, wywiadowca Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, sekretariat prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, od momentu wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy i usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji