Cruyff: Cristiano Ronaldo jest do zastąpienia


Były zawodnik, a później legendarny trener Barcelony, Johan Cruyff napisał w swoim cotygodniowym felietonie na łamach "El Periodico de Catalunya", że absencja gwiazdora Realu Madryt, Cristiano Ronaldo nie powinna martwić włodarzy "Królewskich".

Trener Justyny Kowalczyk: to moje najgorsze igrzyska


- To moje najgorsze igrzyska. Zawiodłem się na niektórych ludziach. Więcej na razie nie powiem - mówił Aleksander Wierietielny, trener Justyny Kowalczyk w wiosce olimpijskiej nieopodal Whistler.

Małysz pokazał klasę


Po pierwszym, dość słabym skoku treningowym, Adam Małysz pokazał klasę w drugiej serii treningowej. Polak skoczył na odległość 130,5 m, co dało mu trzecie miejsce. Bardzo dobrze wypadł Kamil Stoch, który w obu seriach znalazł się w pierwszej "10".

"Fabian" znowu potłuczony


Jak nie kolano, to udo. Łukasz Fabiański w środowym meczu Pucharu Ligi z Liverpoolem odniósł kontuzję i w bramce londyńskiego Arsenalu nie zagra przez trzy tygodnie.

Polskie łóżka za małe dla faworytów


Główni faworyci do wywiezienia z Polski złotego medalu Mistrzostw Europy w koszykówce wylądowali już nad Wisłą. Hiszpanie do Polski przylecieli prosto z Litwy, gdzie doznali druzgocącej porażki. W naszym kraju spotkała ich kolejna niespodzianka.

znalezionych: 22175, strona 14 z 4435
<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

śledczy, detektywowi Stolica Polski, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, osobisty wywiadowca mazowieckie, własny śledczy Gród nad Wisłą, osobisty śledczy, detektywowi Gród nad Wisłą, sekretariat detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty wywiadowca Syreni gród, własny śledczy Pruszków, śledczy Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa,

prywatny detektyw Warszawa

nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy oddanie wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności także dyskrecji wywiadowca Pruszków, wywiadowca Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, sekretariat prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, od momentu wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy i usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji